Dotazy a rezervace

Pro dotazy a rezervace ohledně ubytování, firemních akcí či svateb na Statku Otovice nás kontaktujte na adrese

Address: Statek Otovice 33, 532 12, Otovice Phone No: (420) 123 456 789 Email: info@statekotovice.cz Fax:

Firemní akce s ubytováním

Hledáte místo, kde si s kolegy příjemně odpočinete, stmelíte kolektiv a načerpáte síly do dalších projektů? Pak jste právě kápli na to pravé. Rustikální Statek Otovice nabízí ubytování až pro 13 lidí v pěti ložnicích, parkování pro pět aut přímo v areálu a širokou škálu teambuildingových aktivit k tomu. 

Nic nevyplavuje endorfiny a nenavozuje dobrou náladu lépe než sport. Přes den můžete s kolegy uspořádat turnaj v nohejbalu nebo volejbalu na venkovním travnatém hřišti. Areál disponuje také pingpongovým stolem a stolem na teqball – vcelku netradiční sport, který v sobě pojí prvky fotbalu a stolního tenisu. Komplex má i posilovnu se samostatným vchodem, ve které můžete navzájem změřit síly nebo se s kolegy vsadit, kdo udělá více shybů na hrazdové konstrukci.

Potřebujete projednat plán na nové období nebo kolegům představit nový projekt? V neformálním prostředí společenské místnosti můžete jakoukoliv přednášku nebo diskuzi doplnit také o prezentaci, kterou jednoduše pustíte přímo z počítače na projektoru s velkoformátovým plátnem. V celém areálu je rovněž k dispozici bezdrátové Wi-Fi připojení.

Společenská místnost však rozhodně nemusí sloužit pouze jako konferenční místnost. Utužte vztahy nad pivem ze zabudované pípy nebo kolegy vyzvěte na partičku billiardu či stolního fotbálku. U velkého konferenčního stolku si můžete zahrát také deskové hry. Dámy jistě ocení vinný sklípek s posezením, kde mohou v klidu probrat pracovní vztahy nebo zde můžete uspořádat degustaci vybraných vín pro celou pracovní partu.

Teplé letní večery přímo vybízí ke grilovačce. V zahradní části jsme pro tyto účely vybudovali krytý altán s kulatým stolem, ke kterému se pohodlně vejde až dvanáct lidí. Kromě grilu můžete na elektrickém roštu připravit třeba kýtu nebo si na ohništi opéct špekáčky. Společnými silami připravíte pro kolegy večeři i v plně vybavené kuchyni, která disponuje kromě základního vybavení také myčkou nádobí.

Opomenout nesmíme ani soukromé wellness s desetimetrovým krytým bazénem, vířivkou a finskou saunou. Ne nadarmo se traduje, že nejlepší „business dealy“ vznikají právě při saunování. Při pocení nadbytečných toxinů z vás opadne pracovní stres a třeba se vám v rozpálené dřevěné konstrukci v hlavě zrodí nový projekt.

Víkend mimo realitu velkých měst je přesně tím, co by měla každá pracovní parta jednou za čas absolvovat. A kdo ví, třeba vám odstup od každodenního stereotypu kanceláře přinese to, co nejvíce potřebujete – novou perspektivu, motivaci, myšlenku.