Dotazy a rezervace

Pro dotazy a rezervace ohledně ubytování, firemních akcí či svateb na Statku Otovice nás kontaktujte na adrese

Address: Statek Otovice 33, 532 12, Otovice Phone No: (420) 123 456 789 Email: info@statekotovice.cz Fax:

Wellness

Dominantou soukromého wellness domu je krytý jedenáctimetrový bazén s podsvícením. Díky vytápěné podlaze jej lze využívat, i když venku mrzne. Ráno udělá radost všem sportovcům, kteří si mohou splnit svou rozcvičku, přes den se v něm vyskotačí celá rodina a večer si k plavání můžete pustit uklidňující hudbu z voděodolného reproduktoru. Celý domek je navíc vybaven venkovními elektrickými roletami, takže si stisknutím vypínače můžete u bazénu vytvořit intimní atmosféru.

Radost uděláme i všem milovníkům tepla. Wellness komplex je totiž vybaven finskou saunou z výběrového smrkového dřeva, která respektuje tradice skandinávského saunování. Kabina sauny je přírodně zpracována bez moření, natírání a lakování. Máte tedy jistotu, že jediné, co se z vás bude odpařovat jsou nadbytečné toxiny. Uvnitř můžete relaxovat na třech lavicích z lipového dřeva bez suků, které vynikají minimální tepelnou vodivostí. Zchladit se můžete v bazénu, ve sprše nebo využijte ledovou káď. 

Statek v Otovicích nemůžete opustit, aniž byste vyzkoušeli kombinaci bublinek v bublinkách, rozuměj skleničky vychlazeného šampaňského ve vířivce. Skořepinová konstrukce vířivky s dřevěným obložením disponuje šesti ergonomickými pozicemi, nastavitelnými tryskami, teplotou vody, LED osvětlením a zabudovaným audiosystémem.

Součástí domku jsou samostatné toalety, sprchy a relaxační lehátka u bazénu. V rámci pobytu zapůjčujeme také saunovací prostěradla a župany.

O tom, že tenhle zážitek bude stát za to, vás asi přesvědčovat nemusíme. Ale budeme moc rádi, když nám své wellness pocity popíšete v knize hostů, až budete kompletně zregenerovaní odjíždět s myšlenkou, že se zase brzy vrátíte.