Dotazy a rezervace

Pro dotazy a rezervace ohledně ubytování, firemních akcí či svateb na Statku Otovice nás kontaktujte na adrese

Address: Statek Otovice 33, 532 12, Otovice Phone No: (420) 123 456 789 Email: info@statekotovice.cz Fax:

Statek Otovice

Nově zrekonstruovaný Statek Otovice se nachází ve stejnojmenné vesničce s necelými 400 stálými obyvateli v srdci Broumovska. Z rozlehlého stavení na vás okamžitě dýchne atmosféra poklidného venkova, avšak v luxusním provedení. Dřevěné trámy prostupující celý interiér nechávají vyniknout původní klenbě zkosené střechy. Citlivá rekonstrukce zachovala obložení i nábytek z různých typů dřeva, které dodávají místu autentický nádech venkovského sídla. Pro váš maximální komfort v chladnějších měsících je celý objekt vybaven podlahovým topením.Přímo v areálu se nachází parkoviště až pro pět aut.

Na statku se pohodlně ubytuje 13 dospělých a minimálně dvě děti v celkem pěti ložnicích. Hostům jsou k dispozici také čtyři koupelny (jedna v domku u bazénu) se sprchovým koutem, toaletou i velkou rohovou vanou. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň s jídelnou, kde nechybí myčka nádobí, horkovzdušná trouba, sklokeramická deska ani mikrovlnka. V rohu místnosti jsme zachovali také velkou pec, která určitě potěší všechny zimomřivce – a že se jich na ni vejde hned několik!

Dominantou podkrovní části stavení je společenská místnost vybavená barem s chladničkou a pípou, ze které si načepujete své oblíbené pivo. Po večeři si na projektoru můžete pustit oblíbený film nebo kamarády vyzvat na turnaj ve stolním fotbálku či billiardu. Děti se zabaví v dětském koutku, který jsme pro tuto příležitost naplnili hračkami i společenskými hrami. Bez povšimnutí určitě nezůstanou ani sedací vaky, ze kterých si mohou postavit třeba bunkr. 

Chcete si dát do těla? Součástí areálu je posilovna s hrazdovou konstrukcí, činkami a dalším sportovním náčiním. Na travnatém hřišti si zahrajete volejbal nebo nohejbal, k dispozici je také pingpongový stůl a stůl na teqball. Najdete zde i dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami. Ve stínu pod statným modřínem jsme pro děti vytvořili pískoviště

Venkovní prostor disponuje posezením v krytém altánku s klasickým grilem i elektrickým rožněm na kýtu, kde můžete nabitý den zakončit pořádnou flákotou. Co by to ale bylo za grilovačku bez vína? Nemusíte pro něj daleko. Pod stavením je ukryt vinný sklípek, ve kterém se v horkých letních dnech příjemně schladíte nad sklenkou dobrého vína. 

Vlastní odstavec si zaslouží samostatně stojící wellness. V zakrytém bazénu o velikosti 11 x 4 metry se do sytosti vyřádí děti i dospělí. Po večerníčku se zregenerujete ve vířivce s nastavitelnými tryskami, teplotou vody, LED osvětlením a zabudovaným audiosystémem nebo vypotíte nadbytečné toxiny ve finské sauně. Součástí wellness jsou také oddělené toalety, sprchy a ledová káď.

Ať už plánujete pohodovou rodinnou dovolenou, romantickou svatbu, rozlučku se svobodou, firemní teambuilding nebo jen odpočinkový víkend s partou kamarádů, u nás si přijdete na své.

Jak se k nám dostanete?

Statek Otovice stojí ve stejnojmenné vesničce necelých 7 kilometrů od Broumova ve směru na polské Klodzko. Navigace vás na místo spolehlivě dovede, když do vyhledávače naťukáte „Otovice 52“.