Dotazy a rezervace

Pro dotazy a rezervace ohledně ubytování, firemních akcí či svateb na Statku Otovice nás kontaktujte na adrese

Address: Statek Otovice 33, 532 12, Otovice Phone No: (420) 123 456 789 Email: info@statekotovice.cz Fax:

Rodinná dovolená

Plánujete pohodovou rodinnou dovolenou se spoustou společných aktivit, kde si na své přijdou děti i dospělí? Vítejte v Otovicích! Rozlehlý areál se statkem a samostatným wellness zabaví celou rodinu. Pojďte se s námi podívat dovnitř – zaručujeme vám, že na každém metru čtverečním poznáte, že o děti tu bude postaráno jako v bavlnce.

Celý objekt je vybaven vytápěnou podlahou, takže si děti mohou hrát na zemi a vy nemusíte mít strach, že se nachladí. Na děti jsme mysleli i při vybavování pokojů, k dispozici jsou menší postele pro děti předškolního věku i dětská postýlka pro batolata. Při krmení vám dravou zvěř pomohou zkrotit dětské jídelní židličky. V podkrovní společenské místnosti jsme pro děti zřídili dětský koutek s hračkami a společenskými hrami. V prostorné místnosti si mohou vyhrát i s velkými sedacími vaky – ať už z nich vznikne bunkr nebo skluzavka. Chcete se také zapojit? Žádného kluka neomrzí stolní fotbálek, větší děti můžete vyzvat na turnaj v billiardu.

Hlavní atrakcí celého komplexu je samostatný krytý bazén s rozlohou 11×4 metry. Plusové body získáte také za dětské hřiště s domečkem, skluzavkou a houpačkami. V areálu je také pískoviště ve stínu statného modřínu, takže jej můžete využít jako zábavnou skrýš před poledním sluníčkem. Zahrát si můžete ping-pong, teqball a jiné míčové sporty na velkém travnatém hřišti. Na vyřádění je tu opravdu spousta aktivit, slovo „nuda“ ani nestihnete vyslovit. Celý areál je navíc kolem dokola oplocený, takže se nemusíte bát nechat děti pobíhat venku bez dozoru.

Při hezkém počasí doporučujeme snídat, obědvat i večeřet v krytém zahradním altánu až pro 10 lidí. K rodinným akcím patří i společné grilování. Kromě grilu na dřevěné uhlí můžete otestovat i elektrický rožeň na kýtu nebo ohniště na špekáčky.

Až vaše ratolesti na velkém projektoru ve společenské místnosti dokoukají večerníček, můžete je uložit do hajan. Pak doporučujeme užít si dospěláckou zábavu. V sauně nebo vířivce si s vlastnoručně načepovaným pivem ze zabudované pípy nebo sklenkoudobrého vína z vinného sklípku představujte, jak skvělý bude další den v Otovicích!