Dotazy a rezervace

Pro dotazy a rezervace ohledně ubytování, firemních akcí či svateb na Statku Otovice nás kontaktujte na adrese

Address: Statek Otovice 33, 532 12, Otovice Phone No: (420) 123 456 789 Email: info@statekotovice.cz Fax:

Svatby a rozlučky se svobodou

Plánujete veselku a pořád jste nenarazili na to „pravé ořechové“ místo? Pak vyhledejte na mapě malou vesničku Otovice a možná z toho bude (druhá) láska na první pohled. 

Celý areál rustikálního statku jsme zrekonstruovali s ohledem na trend posledních let – obřad i večerní zábavu na jednom místě, blízko přírodě, pod širým nebem s širokou škálou doprovodných aktivit. A přesně takovou svatbu si u nás můžete uspořádat!

Máte strach, aby se babiččina sestřenice nebo spolužák z vysoké vešli na seznam hostů? Pokud se nepřiženíte zrovna do The Kelly Family, nemusíte se bát škrtání, kapacita svatebního areálu je až 80 lidí, ubytovat zde můžete až 20 svatebních hostů v 5 ložnicích.Ve vesnici je navíc možnost dalšího ubytování.

Svatební obřad můžete uspořádat přímo na travnatém hřišti v zahradní části, na některé z okolních pastvin nebo klidně přímo u bazénu, fantazii se u nás meze nekladou. Ve venkovních prostorách je dostatek místa na velký stan, k dispozici je také gril a elektrický rožeň na kýtu. Cateringová společnost uvítá prostornou, plně vybavenou kuchyň. Z praktického hlediska zajisté oceníte i přístup do vinného sklípku, kde lze kromě vína uskladnit i dezerty, květiny a svatební dort. 

Krytý altánek s kulatým stolem můžete využít jako pánský koutek s dobrou whisky a doutníky nebo jej můžete nechat pro babičky-hlídačky, které odtud budou mít výhled na dětské hřiště i pískoviště. Svatební den můžete hostům zpestřit také doprovodnými aktivitami – k dispozici máme pingpongový stůl nebo stůl na teqball

Při nepřízni počasí poslouží velká společenská místnost v podkrovní části statku, kde lze na zabudovaném projektoru pustit vzpomínkové video nebo fotografie.

Svatební radovánky můžete zakončit v některé ze čtyř ložnic. Jako svatební apartmá doporučujeme využít Pokoj pana hospodáře, Rustikální ložnici nebo Na skok do provence.

Oblíbené jsou u nás i víkendové rozlučky se svobodou. Přes den se můžete zabavit u bazénu nebo si udělat výlet do okolí. Za návštěvu stojí Broumovské stěny s nádhernými výhledy do okolí, polské Stolové hory nebo jedna z mnoha restaurací těsně za hranicemi, kde vám na grilu udělají čerstvého pstruha, kterého si předtím sami ulovíte.

Největším lákadlem pro rozlučkové party je samostatné wellnessbazénem, saunou a vířivkou. Večerní zábavu si můžete zpestřit také grilováním, degustací ve vinném sklípku, turnajem ve stolním fotbálku či billiardu. A až budete společensky unavení, můžete si na velkém projektoru ve společenské místnosti pustit film.

Navnadili jsme vás uspořádat váš den D nebo rozlučku se svobodou u nás v Otovicích? Domluvte si schůzku a přijeďte si to celé omrknout na vlastní oči!