Dotazy a rezervace

Pro dotazy a rezervace ohledně ubytování, firemních akcí či svateb na Statku Otovice nás kontaktujte na adrese

Address: Statek Otovice 33, 532 12, Otovice Phone No: (420) 123 456 789 Email: info@statekotovice.cz Fax:

Zábava na večer

Kulečník

Tágo, koule a dobrá whisky k tomu. To není scéna z amerického filmu, ale další aktivita, kterou můžete zpestřit svůj pobyt v Otovicích. K dispozici vám je billiardový stůl, který má oproti klasickému kulečníku díry, do kterých koule trefujete.

Stolní fotbal

Žádný fotbalový fanoušek neodmítne výzvu k zápasu v téhle oblíbené hospodské hře. Fotbálek najdete ve společenské místnosti v podkroví. Takže jako bonus máte zabudovanou pípu, ze které si můžete načepovat své oblíbené pivo, téměř na dosah ruky.

Projektor s plátnem

Se zabudovaným projektorem a velkoformátovým plátnem ve společenské místnosti dostane nový rozměr napínavá detektivka, firemní prezentace, film pro děti i promítání rodinných fotografií. K projektoru se připojíte jednoduše pomocí HDMI kabelu, samotné promítání pak můžete kočírovat pomocí dálkového ovladače.

Playstation

Na plátně samozřejmě nemusíte jen sledovat filmy nebo seriály. Připravili jsme pro vás i Playstation 4 s pár hrami a když venku zrovna není azuro nebo se vám nechce sedět ve vířivce, tak si můžete dát nohy nahoru a zahrát si pár zápasů fotbalu, nebo si večer můžete uspořádat turnaj ve vaší oblíbené hře.